Dell Laser Mouse MS3220 wired, Titan Grey, Wired - USB 2.0
- TootjadDell
- Mudel: 570-ABHM
- Saadavus: 5
-
22€
Dell Laser Mouse MS3220 wired, Titan Grey, Wired - USB 2.0
| All | |
| Brutokaal | 0.21 kg |
| Connection type | Wired - USB 2.0 |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 12 month(s) |
| Gross depth (mm) | 115.30 mm |
| Gross height (mm) | 38.90 mm |
| Gross width (mm) | 62.90 mm |
| Liikumise resolutsioon | 3200 DPI |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Laser |
| Netokaal | 0.10 kg |
| Number of buttons | 5 NULL |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 0.11 g |
| Producer product family | Laser Mouse |
| Producer product name | MS3220 |
| Seadme tüüp | wired |
| Tare weight (kg) | 0.11 kg |
| Toote värv | Titan Grey |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: dell laser mouse ms3220 wired, titan grey, wired - usb 20, 570-abhm, dell, hiired



